Telefon: +420 241 481 234

 logo                                                                                tradice                                                   0102

Novinky od 15.6.2020

Pegas i v těžkých podmínkách velmi slabého oživení dokáže udržet své podnikání. Hned na začátku platnosti opatření daných vládou jsme udělali zásadní opatření v oblasti mezd, zrušili jsme nově vytvořené pracovní pozice, neuzavřeli nové pracovní smlouvy a 70% zaměstnanců je stále na ošetřovném, případně doma a mají zákonem předepsanou mzdu. Po zapojení programu Antivirus intenzivně připravujeme start nového školního roku již za plné školní docházky a s tím spojená logistická o personální opatření.

lifting 24401 960 720

  

Nyní připravujeme s majitelem objektů ve kterých máme sklady novou podzimní sezonu a s tím spojené stěhováni do zrekonstruhovaných kanceláří spojené s rozšířením skladovacích kapacit, především chlazeného a mraženého zboží.  

 

 

 

 Výplaty podílů investorům proběhnou v termínech stanovených emisními podmínkami.

delivery 4102583 960 720

"Snažíme se abychom tuto dobu co nejvíce využili v náš prospěch. Vaše důvěra nás nesmírně posiluje a zavazuje"

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Novinky od 1.5.2020
 
nakupovani Od 1.5. spuštěna akce nákup na zavolání. To znamená nákup potravin a potřeb do domácnosti nejen pro seniory který bude realizován na základě objednávky po telefonu. Firma tak využije potenciál, který realizuje při dodávkách do sociálního sektoru a vyhoví především těm odběratelům, kteří nejsou aktivní na internetu.
 
Současně dochází k oživení coronavirem ochromené distribuce do škol a závodních jídelen, takže prodejní tým se pouští do akce  aby zapracoval na oživení vztahů s odběrateli a podchytil nové objednávky.
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Novinky od 9.4.2020

Od Velikonoc spouštíme novou službu "Nákup domů"

nakup az domu

Proč, když je všude tolik eshopů s profesionálním zázemím?

To co nás odlišuje od ostatních je kvalitní služba založená na komunikaci po telefonu. Většina našich odběratelů i přes fungující firemní eshop stále používá ke svým objednávkám telefon, pokud objednává opakovaně potom email. Náš operátor se vždy ujistí jaké zboží přesně odběratel chce a případně mu poradí zboží výhodnější cenově nebo kvalitativně. Objednávku Vám následně zrekapituluje ústně, případně pošle emailem k Vašemu potvrzení. Po jejím potvrzení z Vaší strany se s Vámi dohodne na termínu závozu.

Pro koho je služba určena?

Pro všechny, ale ocení jí především senioři a všechny osoby které nejsou často on-line. Cílíme tedy na Ty z Vás kteří preferujete ústní kontakt a třeba i poradenství v oblasti toho na co potraviny chcete využít a co se Vám tedy vyplatí nejvíce.

V čem je služba jiná než ostatní nabídky?

Dovezeme Vám to co potřebujete, potraviny, drogerii, domácí potřeby, potřeby pro kancelář a řadu dalších produktů. Jsme velkoobchod se zásobováním s tradicí od roku 1992, umíme nejen převzít objednávku, ale také poradit a přivézt Vám to co potřebujete. Jsme tak dlouho na trhu právě proto, že se k nám zákazníci vracejí.

Nikdo není dokonalý, i my se spleteme. Reklamace se řeší přímo se řidičem, nebo s námi telefonicky, vše ihned a opakovaný závoz vlivem naší chyby je zdarma.

Veškeré potraviny jsme schopni dodat v běžných baleních pro domácnost. V současnosti disponujeme také řadou potravin v tzv. gastro baleních na které máme výhodné ceníkové ceny.

Náš sortiment čítá cca 3500 skladových položek, výběr z našeho sortimentu najdete zde

Pro Vás ale platí že z oblasti balených potravin Vám dovezeme cokoliv, tedy i položky, které na našem ceníku nevidíte. Vše domluvíte i s operátorem, případné menší dodávky drogistického, kancelářského a jiného zboží jsme také schopni zajistit.

Zboží Vám předáme osobně, nebo v této době i necháme za dveřmi v případě že se domluvíme na platbě předem.

Kontakt na operátora:

241 481 234

Na eshopové aplikaci pro maloodběretele již pracujeme.

Vyzkoušejte nás, uděláme maximum pro to abyste byli spokojeni. Jediné co potřebujete vědět, je to co chcete koupit o zbytek se postaráme my.

Dovážíme zboží již od 1000,- Kč včetně DPH po celém území Prahy ve všedních dnech v běžné pracovní době. Na termínu dodání se vždy dohodneme. Při menších dodávkách Vám budeme podle vzdálenosti od skladu účtovat dopravné.

Platí se řidiči hotově, samozřejmě je možné platit i předem na zálohovou fakturu. Platbu kartou řešíme. V případě, že chcete odebírat na firmu je třeba za tím účelem uzavřít smlouvu s tím, že u odběratelů bez historie spolupráce u nás se faktury hradí předem. Kontaktujte nás proto prosím na shora uvedeném telefonním čísle.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Týdenní novinky od 9.3.2020

Za období leden - únor 2020 dosáhl zisk před zdaněním o 24% vyšší hodnoty než ve stejném období minulého roku.

entrepreneur 1340649 340 Důvodem je rozšíření sortimentu a zvýšený prodej nových komodit zboží včetně vlastních na zakázku vyráběných směsí. 

                                                              ************************************

Aktuální informace v období koronaviru.

koronaviruspaletyJakkoliv nové opatření zasahuje i do našeho oboru, protože významným odběratelem jsou školy, tak jsme připraveni na výpadek, posilujeme prodej do ostatních oblastí sociálního sektoru, kde spíše narůstá (nemocnice, domovy s pečovatelskou službou a domovy důchodců) a realizujeme rekonstrukci nových prostor pro sklad, které  přebíráme v průběhu dubna od pronajimatele. Proto jsme i nadále schopni dostát všem našim závazkům a pokračujeme ve všech investicích které realizujeme ze svěřených prostředků investorů. O definitivním rozšíření sortimentu budeme informovat v dalších novinkách, intenzivně na něm pracujeme a tuto dobu využíváme k tomu abychom byli co nejlépe připraveni na obnovený normální provoz.

                                                                                                ***************************************

  uroky zachovany

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Novinky od 22.2.2020

***V průběhu měsíce března 2020 dojde k rekonstrukci a úpravám nových prostor naší firmy. V dubnu budeme přebírat novou halu.***

Nové prostory nám umožní rozšířit sortiment a navýšit počet položek stále vedených skladem. V neposlední řadě návaznou rekonstrukcí části nové haly dojde k rozšíření kapacit v oblasti chlazeného a mraženého zboží což umožní rozšířit náš sortiment o všechny produkty které nám v současnosti ve stálém stavu na skladu chyběly.

  sklad

Cílem všech těchto opatření je nejen zkvalitnění služek, ale také zrychlení dodávek a možnost kompletního zásobování některých dodavatelů a tedy samozřejmě zvýšení obratu a objemu dosahované marže. 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Týdenní novinky od 10.2.2020

Firma Pegas, spol. s r.o. jako dodavatel širokého sortimentu potravin především do tzv. sociálního sektoru intenzivně spolupracuje v oblasti zásobování s mateřskou firmou RTL CZECH, spol s.r.o.,  která kromě toho že je samostatným velkoobchodem s vlastním sortimentem potravin, je poskytovatelem tzv. náhradního plnění. To v praxi znamená že zaměstnává zdravotně postižené pracovníky, pro které má vymezena chráněná pracovní místa. Každý zákazník, který odebírá zboží z firmy Pegas tedy podporuje jejich práci a navíc má možnost dosáhnout daňové úspory ve formě náhradního plnění.

Co Je To Náhradní Plnění

arrow 1773963 340
Náhradní plnění slouží jako jedna z možností plnění povinného podílu. Ten zákon udává zaměstnavatelům, kteří mají více jak 25 zaměstnanců. Ti jsou ze zákona povinni zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, a to v 4% poměru k celkovému přepočtenému počtu zaměstnanců. Tyto možnosti jsou přesně tři:

  • Přímé zaměstnávání osob se zdravotním postižením
  • Odebrání služeb, zboží či zadání zakázek poskytovateli náhradního plnění
  • Finanční odvod státu

Náhradní plnění je výhodnou variantou plnění povinného podílu pro firmy, které nemohou přímo zaměstnávat OZP zaměstnance.

Nabízí hned několik výhod:

  • barrier 418450 340 pomůže Vám splnit povinný podíl
  • získáte touto cestou užitečné služby či zboží
  • ušetříte na odvodu do státního rozpočtu
  • nepřímo podpoříte zaměstnávání OZP osob

Limit náhradního plnění

Stát limituje poskytovatele náhradního plnění limitem, do kterého mohou své služby poskytovat. Ten se rovná 36násobku průměrné měsíční mzdy za 1. až 3. čtvrtletí daného roku. Proto doporučujeme nenechávat zajištění náhradního plnění na poslední chvíli a v případě že máte o dodávky s náhradním plněním zájem, kontaktovat co nejdříve naší centrálu viz Kontakt

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Týdenní novinky od 3.2.2020

 

aktualita nabidka prace

Přijmeme pracovníka na pozici skladník/řidič pro práci na naší provozovně zde v areálu Dobronická 1257.

Pracovní doba pouze v pracovní dny 6.30 – 14.30.

sklad lidi

Požadujeme:

Řidičský průkaz skupiny B (skupina C výhodou)

Ochotu manuálně pracovat i s těžšími předměty

Pracovní nasazení a ochotu pracovat v nárazových obdobích cca 2 x do roka přesčas

Bezúhonnost

Spolehlivost

Ochotu učit se novým věcem

 

 

Nabízíme:

Dobré platové podmínky

Bezproblémový pracovní kolektiv

Příspěvky na stravování

Pracovní oděv i obuv.

Dále přijmeme pracovníka na pozici řidič pro práci na naší provozovně zde v areálu Dobronická 1257.

Pracovní doba pouze v pracovní dny 6.30 – 14.30.

PEPAPožadujeme:

Řidičský průkaz skupiny C a platný profesní průkaz

Ochotu manuálně pracovat i s těžšími předměty

Pracovní nasazení a ochotu pracovat v nárazových obdobích cca 2 x do roka přesčas

Bezúhonnost

Spolehlivost

Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

Dobré platové podmínky

Bezproblémový pracovní kolektiv

Příspěvky na stravování

Pracovní oděv i obuv

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Týdenní novinky od 27.1.2020

Připravili jsme pro Vás novinky produktů z nabídky ACTUS Gastro - Americká rýže a bramborové směsi extra kvality. kvalita  

v nabídkovém letáku, platný od 1.2.2020

    oprava nabidka ACTUS unor 2020 str1 PEGAS     nabidka ACTUS unor 2020 str2 PEGAS

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Týdenní novinky od 22.1.2020 narust

Podle předběžných výsledků dosáhla firma Pegas za rok 2019:

- navýšila počet aktivních odběratelů o více než 15%

- navýšila počet skladových položek o více než 100 titůlů stále vedených skladem

a pokračujeme dále v tomto roce 2020. Navýšením počtu logistickýh činností, rozšíření sortimentu o nabídku ACTUS Gastro a s tím související nové komodity zboží si vyžádalo posílení týmu expedice o dalšího pracovníka.

Získané objednávky pro leden nám jednoznačně ukazují, že obrat a především výnos v tomto roce bude narůstat. Pro tento účel připravujeme další opatřební v oblasti optimalizace skladování mraženého a chlazeného zboží a především další rozšížení sortimentu o položky mraženého zboží o které je stabilní zájem u našich odběratelů.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Novinky leden 2020

Firma Pegas od 2.1. 2020 rozšiřuje svůj prodejní sortiment o výrobky značky Actus Gastro. Jedná se především o výrobky z kontaktně sušených brambor, které jsou velmi oblíbené u našich odběratelů

 

Jedná se především o tyto výrobky:  ActusGastro

bramborovakase Bramborová kaše bez mléka ACTUS® 5 kg

Bramborová kaše s mlékem ACTUS® 5 kg - velmi dobrá bramborová kaše

Bramborová kaše výrobní ACTUS® 25kg

 

bramboroveknede Bramborové knedlíky ACTUS® 5 kg

Bramborové knedlíky ACTUS® 10 kg

Bramborové knedlíky ACTUS® Speciál 10 kg

  kluk na ulici

Halušky ACTUS® 5 kg

Chlupaté knedlíky ACTUS® 10kg  ......... mnoho dalších položek.

Podrobnosti prosím žádejte u Vašeho obchodníka nebo na centrále firmy.  Pegas logo barva

Objednávky na toto zboží přijímáme už nyní viz náš Kontakt