Telefon: +420 241 481 234

 logo                                                                                tradice                                                   02

Dobrý den, vážení spoluobčané,

jsme velkoobchod potravin zásobující vlastní autodopravou, školy, školky, nemocnice, domovy důchodců, vývařovny a jídelny na území Prahy a Středočeského kraje už více než 27 let.

V současné nelehké době Vám nabízíme možnost na základě Vašich telefonických či e-mailových objednávek dodání potravin do Vašeho bydliště nebo do Vaší kanceláře.

Dodáváme veškerý sortiment potravin včetně chlazeného a mraženého zboží.

Když jsem psal tyto řádky přemýšlel jsem především o tom proč byste se měli rozhodnout v záplavě profesionálních a dobře vedených velkých velkoobchodů právě pro nás.

To co nás odlišuje od ostatních je kvalitní služba založená na komunikaci po telefonu. Většina našich odběratelů i přes fungující firemní eshop stále používá ke svým objednávkám telefon, pokud objednává opakovaně potom email. Náš operátor se vždy ujistí jaké zboží přesně odběratel chce a případně mu poradí zboží výhodnější cenově nebo kvalitativně. Objednávku Vám následně zrekapituluje ústně, případně pošle emailem k Vašemu potvrzení. Po jejím potvrzení z Vaší strany se s Vámi dohodne na termínu závozu.

Reklamace se řeší přímo se řidičem, nebo s námi telefonicky, našim cílem je spokojený klient. Cílíme tedy na Ty z Vás kteří preferujete ústní kontakt a třeba i poradenství v oblasti toho na co potraviny chcete využít a co se Vám tedy vyplatí nejvíce.

Veškeré potraviny jsme schopni dodat v běžných baleních pro domácnost. V současnosti disponujeme také řadou potravin v tzv. gastro baleních na které máme výhodné ceníkové ceny.

Náš sortiment čítá cca 3500 skladových položek, výběr z našeho sortimentu najdete zde. 

Pro Vás ale platí že z oblasti balených potravin Vám dovezeme cokoliv, tedy i položky, které na našem ceníku nevidíte. Vše domluvíte i s operátorem, případné menší dodávky drogistického, kancelářského a jiného zboží jsme také schopni zajistit.

Kontakt na operátora:

241 481 234

Na eshopové aplikaci pro maloodběretele již pracujeme.

Vyzkoušejte nás, uděláme maximum pro to abyste byli spokojeni. Jediné co potřebujete vědět, je to co chcete koupit o zbytek se postaráme my.

Dovážíme zboží již od 1000,- Kč včetně DPH po celém území Prahy ve všedních dnech v běžné pracovní době. Na termínu dodání se vždy dohodneme. Při menších dodávkách Vám budeme podle vzdálenosti od skladu účtovat dopravné.

Platí se řidiči hotově, samozřejmě je možné platit i předem na zálohovou fakturu. Platbu kartou řešíme. V případě, že chcete odebírat na firmu je třeba za tím účelem uzavřít smlouvu s tím, že u odběratelů bez historie spolupráce u nás se faktury hradí předem. Kontaktujte nás proto prosím na shora uvedeném telefonním čísle.

Jsme fungující menší firma, která má stálou klientelu a ke které se klienti vracejí. Budu si velice vážit toho když budete i Vy jedním z nich.

Robert Olschbaur

Jednatel/majitel